Prihlásenie / Registrovať

Naša čerstvá novinka je jedným veľkým vypočutím priania. Nielen mnohých zákazníčiek, ale aj našich milých šičiek. Tie si k univerzálnym Vaskám do mesta aj na výlety priali aj jedny špeciálne: Elegantný pár pre príležitosti, kedy je vzhľad dôležitejší ako nachodené kilometre. A tak prišli na svet baleríny Misty. Prvé rýdzo dámske Vasky. V 5 farbách, aby si každá vybrala tú svoju, a vo veľkostiach 35–42.

Od nápadu po výrobu

Po rokoch výroby univerzálnych párov, ktoré pristanú všetkým, si šičky v našej zlínskej výrobe začali klásť otázku: Ako by asi vyzerali Vasky v čisto ženskom prevedení? A nezostalo to len pri nápade. Dizajnér Martin spoločne so šičkami vyladili návrh tak, aby presne zodpovedal ich predstavám, tie sa pustili do výroby… A onedlho boli na svete kožené baleríny Misty.

Aside background image
Misty Black

Misty Black

€ 85
Misty Pink

Misty Pink

€ 85
Misty Vanilla

Misty Vanilla

€ 85
Misty Blue

Misty Blue

€ 85
Misty Red

Misty Red

€ 85

Topánky, v ktorých netlačí svedomie

Okrem kvality a štýlu je pri výbere topánok zásadné aj to, akú stopu za sebou zanechali ešte predtým, než boli prvý krát obuté. A v tom sú o krok vpred také, ktoré k vám necestovali cez pol sveta. Vasky sú od špičky až po pätu vyrábané v Česku a na Slovensku pomocou strojov, ktoré pamätajú generácie obuvníkov. Ale to najzásadnejšie je ľudský dotyk. Každý pár vzniká vďaka ručnej práci 12 šičiek a obuvníkov, ktorým záleží na poctivom remesle.

Aside background image

Elegancia v každom kroku

Balerínky Misty boli stvorené pre chvíle, kedy si príležitosť či zvolený outfit žiada elegantné obutie, ale nechcete sa obmedzovať nepohodlím vysokých podpätkov. Krok s vami udržia na svadbe aj večierku, prejdú s vami ale aj celkom obyčajným pracovným dňom. Jednoduchý vzhľad bez zbytočných príkras dá vyniknúť kvalitnému prevedeniu, ktoré má na svedomí ručná výroba 12 šičiek a obuvníkov.

Misty Blue
Misty Blue

Na materiáli záleží

Pravá koža stielky, zvršku aj podšívky sa prispôsobí vašej nohe a zaručí priedušnosť a pohodlie. Hladké prevedenie navyše nie je náročné na údržbu, a tak sa vám baleríny za správnu starostlivosť odmenia dlhou životnosťou a mnohými spoločnými zážitkami. Kam v nich vykročíte vy?

Misty Dark
Misty Dark

Môj účet

Zabudli ste heslo?

Vytvoriť účet

Pohodlne sledujte vaše objednávky na jednom mieste a majte k nim ľahký prístup.

Už máte svoj účet? Prihlásiť sa