Prihlásenie / Registrovať
Hit leta – plátené Kanvasky s 41% zľavou práve teraz

Vrátenie tovaru a reklamácia

Výmena alebo vrátenie tovaru

Ak vám Vaše nové Vasky nesedia alebo skrátka nevyzerajú podľa Vašich predstáv, môžete ich samozrejme podľa zákona do 14 dní od prevzatia tovaru.

Tovar je možné vrátiť alebo vymeniť iba v prípade, že je nenosený, zabalený v originálnom obale a nie sú na ňom viditeľné známky používania. Pre rýchlejšie prijatie vráteného tovaru prosím vyplňte Dokument pre vrátenie alebo výmenu tovaru a priložte ho k tovaru. Svoju objednávku môžete vrátiť buď osobne na našich kamenných predajniach v Prahe, Olomouci, Brne, Ostrave, Hradci Králové, Plzni a Zlíne, alebo nám ju môžete zaslať na adresu Vasky trade s.r.o., Vavrečkova 5657, 760 01 Zlín.

V prípade výmeny tovaru platia rovnaké podmienky ako vyššie. Do priloženého dokumentu prosím vyplňte, za aký tovar chcete pôvodnú objednávku vymeniť a všetko nám pošlite na adresu Vasky trade s.r.o., Vavrečkova 5657, 760 01 Zlín.

Možnosť vrátenia aj výmeny zaniká v prípade, že si nechávate Vasky upraviť podľa vlastných požiadaviek, vyrobiť na mieru alebo pri topánkach s iniciálami.

Dokument pre vrátenie alebo výmenu tovaru nájdete TU.

Kompletné znenie obchodných podmienok nájdete TU.

Reklamácia

Ak majú Vaše Vasky nejakú závadu, je možné ich za určitých podmienok reklamovať. Reklamácia sa riadi podľa reklamačného poriadku uvedeného nižšie. Ak chcete tovar reklamovať, môžete nám ho doniesť spoločne s vyplneným reklamačným protokolom na jednu z našich kamenných predajní v Prahe, Olomouci, Brne, Ostrave a Zlíne, alebo ho zašlite poštou na adresu Vasky trade s.r.o., Vavrečkova 5657, 760 01 Zlín.

Topánky po prevzatí skontrolujeme a následne vyhodnotíme, či vznikol nárok na reklamáciu. Opraviteľné závady v najkratšom možnom termíne opravíme a Vasky odošleme späť na Vašu adresu na vlastné náklady. O výsledku reklamácie Vás budeme informovať najneskôr do 30 dní od prijatia reklamácie do reklamačného konania.

Reklamačný protokol pre poslanie reklamácie nájdete TU.

Reklamačný poriadok nájdete TU.

Môj účet

Zabudli ste heslo?

Vytvoriť účet

Pohodlne sledujte vaše objednávky na jednom mieste a majte k nim ľahký prístup.

Už máte svoj účet? Prihlásiť sa