Prihlásenie / Registrovať

Často kladené otázky

Ako si mám vybrať veľkosť topánok?

Najlepšie je navštíviť jednu z našich predajní a topánky si priamo vyskúšať. Ak túto možnosť nemáte, odporúčame nahliadnuť do tabuľky veľkostí, ktorú nájdete pri každom produkte na webe.
Dĺžku chodidla zmeriate najlepšie tak, že ho priložíte pätou k stene a následne odmeriate dĺžku od steny až po špičku najdlhšieho prsta. Nameraný údaj potom dosadíte do tabuľky a ľahko vyberiete tú správnu veľkosť.

Vyrábate Vasky aj v pol veľkostiach?

Bohužiaľ výroba v takých veľkostiach nie je v súčasnej dobe v našich možnostiach.

Aká dlhá je dodacia lehota?

Každému páru venujeme maximálnu starostlivosť, všetko záleží na aktuálnom vyťažení našich obuvníkov a šičiek. Približná dodacia lehota je uvedená pri každom modeli na našom webe.

Ako si môžem nechať topánky zatepliť?

Zateplená stielka je vyberateľná, nachádza sa iba v spodnej časti topánky pod chodidlom a môžete si ju pridať ku všetkým uzavretým topánkam na našom webe. Táto stielka je ľubovoľne meniteľná so stielkou klasickou, topánky preto môžete nosiť celoročne

Baran je zateplenie celej topánky, ktoré si možno pridať u väčšiny modelov topánok na webe. Jeho súčasťou je vyberateľná stielka a kožúšok, ktorý je vo zvyšnom vnútornom priestore napevno s topánkou.
*Pridaním zateplenia sa topánka znateľne nezmení, preto nie je potrebná väčšia veľkosť.

Ako vyzerá zateplenie baranom?

Zateplenie baranom je po celom vnútornom priestore topánok a je s topánkou napevno zošité. Toto zateplenie z topánky robí výhradne zimnú obuv. V spodnej časti je vyberateľná zateplená stielka.
Obuv sa nedá zatepliť baranom dodatočne, zateplenú stielku však je možné prikúpiť.

*Pridaním zateplenia sa topánka znateľne nezmení, preto nie je potrebná väčšia veľkosť.

Čo sa považuje za špeciálnu úpravu?

Za špeciálnu úpravu považujeme zmenu podošvy, kože, obšitia, farby časti topánky (napr. jazyka) a pridanie iniciálok alebo výrobu rôznych veľkostí jedného páru. Zateplenie baranom za špeciálnu úpravu nepovažujeme.

Ako si môžem topánky obstarať?

Vasky objednané cez e-shop si môžete nechať poslať Českou poštou až domov, alebo na niektoré z mnohých miest Zásielkovne. Taktiež si Vaše Vasky môžete vyzdvihnúť na jednej z našich predajní.

Ak si topánky vyberiete v predajni, ale nemáme Vašu veľkosť, môžete si ich s našimi predavačmi objednať k Vám domov.

Doručujete aj do zahraničia?

Áno, v prípade záujmu vám Vasky doručíme aj do zahraničia, treba však počítať s vyšším poštovným.

Ako sa mám o svoje Vasky starať?

Vasky sú vyrábané z hovädzej kože a potrebujú preto dostatočnú starostlivosť. Na našom webe nájdete prehľadne spracovanú sekciu, ktorá sa priamo starostlivosti venuje. Odporúčame si ju prečítať – Starostlivosť o Vasky.

Koža je prírodný materiál a potrebuje čas, preto vám obuv pri nosení postupne povolí, zmäkne a prispôsobí sa tvaru nohy. Pomáha však aj krémovanie – koža potom zvláčnie.

Je možné Vasky vrátiť alebo vymeniť?

Ak Vasky nemajú žiadne špeciálne úpravy, možno ich vrátiť alebo vymeniť podľa podmienok na našom webe. Topánky musia byť vrátené nenosené, čisté a v pôvodnom balení. Akonáhle vratku prijmeme, dorazí vám automatický e-mail.

Za ako dlho mi pošlete vymenené Vasky?

Pokiaľ chcete Vasky vymeniť, snažíme sa tak vždy vykonať v čo najkratšom čase, najdlhšie na to však máme 1 mesiac. Akonáhle obdržíme vašu spätnú zásielku, pošleme vám e-mail.

Môj účet

Zabudli ste heslo?

Vytvoriť účet

Pohodlne sledujte vaše objednávky na jednom mieste a majte k nim ľahký prístup.

Už máte svoj účet? Prihlásiť sa