Prihlásiť sa / Registrovať

#dajtosvaskami

#dajtosvaskami. Tohtoročné leto je príležitosť sa poriadne oprieť do vecí, z ktorých máte strach. Skočte do toho naplno a pridajte sa k Vasky výzve! Ten pocit z prekonania vlastných hraníc za to stojí. To vám garantujeme. A nebojte sa, nebudete na to sami!

12. 7.

Vašek prešiel slackline vo výške 28 m.

18. 7.

Anička a Gogo skočia do svojej výzvy po hlave. Čo ich čaká? Čoskoro sa dozviete.

25. 7.

Aj Gabriela získa nadhľad na svoje obavy. Čo ju čaká?

V ktorých Vaskách sa pustíte do svojej letnej výzvy?

TIP NA LETO
Cork Pink

Cork Pink

€ 59
TIP NA LETO
Cross Black

Cross Black

€ 60
TIP NA LETO
Teny Caramel

Teny Caramel

€ 110
Sany Pink

Sany Pink

€ 69
Mary Dark

Mary Dark

€ 55
Desert Brown

Desert Brown

€ 120
TIP NA LETO
Teny White

Teny White

€ 110
TIP NA LETO
Terry Blue

Terry Blue

€ 130
Taylor Brown

Taylor Brown

€ 115
Teny Blue

Teny Blue

€ 110

Václav Staněk

Letnú výzvu zahájil náš zakladateľ Vašek. Založiť v 17 rokoch firmu, to samo o sebe vyžadovalo guráž. Tentokrát ale prekonal iný strach - ten z výšok. Balansoval totiž nad priepasťou na slackline vo výške 28 metrov. Aj bez pevnej pôdy pod nohami úspešne prešiel celých 26 metrov až na druhý koniec. A potom zase späť.

A čo na svoju výzvu sám hovoril? „Športujem celý život, takže mi výzvy nie sú cudzie. Ale keď som stál na kraji skaly a podo mnou nebolo nič iné ako tenké lano, musím povedať, že to s mojou psychikou celkom zamávalo. Nezostalo mi ale než zobrať odvahu a jednoducho vyraziť. A aj keď sa slackline pod nohami kývala a vzdialenosť na druhú stranu sa zdala nekonečná, ten pocit, keď som konečne došiel na koniec, bol neopísateľný.“

Pre istý krok sa obul do tenisiek Teny Mint. Z poctivej kože, aby mohla noha dýchať, a s anatomickou stielkou pre tú správnu oporu aj v náročných situáciách.

Aside background image

Anna Kadeřávková & Daniel Štrauch (GoGo)

Ako druhí zo svojej komfortnej zóny vystúpi Anna Kadeřávková a GoGo. Tí do výzvy skočia po hlave. Doslova. Skúste si tipnúť, čo ich čaká.

Obuli sa do kožených tenisiek Teny. Natoľko minimalistických, že sa hodia ku všetkému. Anička vykročila do neznáma v prevedení White, GoGo zase v Teny Black.

Aside background image

Gabriela Drdošová

Z poriadneho nadhľadu sa na svoje obavy pozrela aj Gabča, ktorá sa preletela netradičným prostriedkom: teplovzdušným balónom!

K oblakom vzlietla vo Vaskách Sany White. Kožených sandáloch, ktoré sú vďaka anatomickej stielke na deň plný zážitkov ako stvorené. Nohy v nich skrátka nebolia.

Aside background image

Marek Lambora

Na Marka Lamboru nečakali výšky, ale poriadna rýchlosť. Vyskúšal si totiž pilotovať vozidlo Formuly. Ručička na tachometri presiahla 230 km/ha spoločne s ňou stúpala aj hladina adrenalínu. Ale presne o tom tohtoročná Vasky výzva je!

Marek šliapol na plyn v Leny Grey. Pohodlných kožených slip-onoch, v ktorých môžete z pretekárskej dráhy pokojne vyraziť rovno na natáčanie.

Aside background image

Petr Hybš (PedrosGame)

Ďalší, kto nechá strach ďaleko pod sebou, bude Pedro. Svoje kožené poltopánky Derby Blue, dostatočne pohodlné pre dobrodružstvo aj elegantné pre následnú návštevu kaviarne či baru, bude mať miestami aj hore nohami. Z jeho zážitku by sa mnohým podlomili kolená, ale Peter do toho ide naplno.

Aside background image

Vykročte aj vy zo svojej komfortnej zóny! Nemusíte práve plávať so žralokmi ani skákať z lietadla. Možno pre vás bude výzvou vyliezť na horu, naučiť sa hovoriť „nie“ alebo ochutnať exotickú pochúťku. Každý z nás má hranice niekde inde. A tak to má byť. Zdieľajte svoje zážitky s hashtagom #dajtosvaskami a užite si s nami leto, na ktoré nezabudnete!

Môj účet

Zabudli ste heslo?

Vytvoriť účet

Pohodlne sledujte vaše objednávky na jednom mieste a majte k nim ľahký prístup.

Už máte svoj účet? Prihlásiť sa