Prihlásenie / Registrovať
Do nedele 10. 12. iniciály na doplnky zadarmo. Originálny darček naposledy do Vianoc. 🎄

Povedzte svoje áno v teniskách na mieru!

Vkročte do spoločného života štýlovo! Párové svadobné tenisky Teny prispôsobené novomanželom na mieru sú jedinečným doplnkom, ktorý vyzerá skvele naživo aj na fotkách a bude krásnou spomienkou na váš svadobný deň. Hlavne v nich ale môžete k oltáru kráčať istým krokom a naplno tancovať až do neskorých nočných hodín, pohodlie zaručené! Každý pár je pre vás vyrobený ručne zlínskymi obuvníkmi z kvalitnej kože.

Dizajn na mieru

Získate dva jedinečné páry, ktoré nemá nikto iný, prispôsobené na mieru vášmu svadobnému dňu.

Lokálna ručná výroba

Každý pár vzniká pod rukami až 12 skúsených šičiek a obuvníkov.

Kvalitná pravá koža

Vďaka spojeniu kvalitných materiálov a poctivej výroby si svoj veľký deň môžete pripomínať na každom kroku ešte mnoho rokov.

Čo všetko môžeme urobiť pre to, aby sme vytvorili topánky, ktoré budú osobitým párom pre váš veľký deň?

1) Nápis na vršku topánky. Tenisky ozdobíme menami novomanželov, novým spoločným priezviskom, iniciálmi alebo napríklad hashtagom svadby. A písmo dokážeme zladiť s tým na vašom oznámení.

2) Detaily vo farbách svadby. Ladíte svoj veľký deň do určitého odtieňa? Prispôsobíme tomu aj taký detail, ako je farebné prešitie alebo päta vašej topánky. Tú môžeme potiahnuť aj látkou ženíchovho obleku a nevestných šiat.

3) Pútko na jazyku. Kožené pútko môže niesť dátum nezabudnuteľného dňa alebo vaše iniciály.

Dve páry vrátane úprav zaobstaráte za cenu 529 €. Štandardná doba dodania je 4 týždne, pokiaľ už je ale svadba skoro za dverami, za príplatok je možné výrobu urýchliť.

Chcete svoje vlastné svadobné Vasky? Ozvite sa nám na brna@vasky.cz, radi vám pomôžeme k tomu, aby ste do spoločného života vykročili správnou nohou.

Môj účet

Zabudli ste heslo?

Vytvoriť účet

Pohodlne sledujte vaše objednávky na jednom mieste a majte k nim ľahký prístup.

Už máte svoj účet? Prihlásiť sa