Prihlásenie / Registrovať

Vasky Gery

Topánky, ktoré nestarnú

Nadčasový štýl preverený generáciami. Vasky Gery vychádzajú z ikonického strihu tenisiek, ktorý si môžete obuť v každom veku a pri mnohých rôznych príležitostiach. Zvršok vyrobený z hladkej kože a semišu sa postará o potrebnú priedušnosť, pevná gumová podošva a anatomická stielka zase zaistia stabilitu a komfort aj pri celodennom nosení. Či už si Vasky Gery obujete na prechádzku mestom, do kancelárie, alebo si v nich pôjdete zahádzať na kôš, nemusíte sa báť o svoj štýl ani pohodlie. Vyberať si navyše môžete z dvoch farebných prevedení.

Moderná bielo šedá

K džínom, šortkám, sukniam aj športovým legínam. So svetlou variantou nešliapnete vedľa pri žiadnom outfite. Zvršok vyrobený z bielej hladkej kože a šedého semišu dopĺňa svetlá podšívka a podošva v prírodnom, svetlo hnedom odtieni.
Aside background image

Štýlová čierna

Obúvate sa radšej do tmavších farieb? Potom sme práve pre vás navrhli druhý variant topánok. Vybrali sme preň hladkú kožu aj semiš v čiernej farbe a doplnili ich o šedú podšívku a bielu podošvu. Tým vznikla štýlová topánka, ktorá sadne k športovému, voľnočasovému aj elegantnému outfitu.
Aside background image

Nestarnúce prevedenie aj design

Okrem kvalitných materiálov sme si dali záležať na poctivej ručnej výrobe. Ako vždy sa o ňu postarali naši skvelí obuvníci a šičky zo Zlína – výsledkom sú topánky na mnoho sezón. S pribúdajúcimi krokmi a zážitkami navyše získavajú originálnu patinu, ktorá len prispieva k ich jedinečnosti.


Pokiaľ ide o samotný dizajn, ten bol navrhnutý už v 70. rokoch minulého storočia. Pôvodne tréningová obuv však drží celé desaťročia krok s dobou a stala sa neoddeliteľnou súčasťou moderných botníkov. Teraz môže doplniť aj ten váš.

Obujte i další tenisky ze Zlína

Tip na jar
Teny White

Teny White

€ 115
Teny Vegan Vanilla

Teny Vegan Vanilla

€ 115
Teny Black

Teny Black

€ 115
Tip na jar
Teny Caramel

Teny Caramel

€ 115
Tip na jar
Teny Pink

Teny Pink

€ 115
NOVINKA
Gery White

Gery White

€ 129
Botas X Vasky White

Botas X Vasky White

€ 129
Botas X Vasky Black

Botas X Vasky Black

€ 129
NOVINKA
Gery Black

Gery Black

€ 129
Botas X Vasky 23

Botas X Vasky 23

€ 129

Môj účet

Zabudli ste heslo?

Vytvoriť účet

Pohodlne sledujte vaše objednávky na jednom mieste a majte k nim ľahký prístup.

Už máte svoj účet? Prihlásiť sa