Prihlásenie / Registrovať
Zľavy 20 % na bestsellery 🎄

Vasky × Tonak

Lokálne značky, svetový design

Nenasledujte trendy. Určujte svoj štýl! Spoločná kolekcia Vasky × Tonak je úplne minimalistická a nadčasová, a tak necháva priestor na vlastné vyjadrenie. Nech už je práve v móde čokoľvek, hlavnou hviezdou ste predsa vy! A hneď v závese poctivá ručná výroba českých obuvníkov a klobúčnikov, ktorí každému kúsku venovali množstvo hodín a starostlivosti.

.

Na nohy Vasky Chelsea

Zdanlivo jednoduché, pritom maximálne prepracované - to sú Vasky Chelsea z pravej kože. Obujete ich za okamih a môžete vyraziť. Na nákupy, na meeting, na večeru. Štýlovo doplnia elegantný outfit a povýšia ten ležérny. Každý pár prešiel 12 pármi skúsených rúk zlínskych obuvníkov a je vyrobený z kvalitnej kože. Obuť môžete variant Black, Caramel alebo Brown.

Aside background image

Chelsea | Vasky

NOVINKA
Chelsea Black

Chelsea Black

€ 150
NOVINKA
Chelsea Caramel

Chelsea Caramel

€ 150
NOVINKA
Chelsea Dark Brown

Chelsea Dark Brown

€ 150
LIMITOVANÁ EDÍCIA
NOVINKA
Klobouk Fedora Arte Black x Tonak

Klobouk Fedora Arte Black x Tonak

€ 149
LIMITOVANÁ EDÍCIA
NOVINKA
Klobouk Fedora Arte Brown x Tonak

Klobouk Fedora Arte Brown x Tonak

€ 149

Na hlavu Fedoru Arte × Tonak

Elegantné alebo ležérne? S klobúkom Fedora Arte môžete meniť štýl deň po dni. Prispôsobí sa. Pristane mu to totiž s kožákom, elegantným trenčkotom, oblekom aj so šatami. Plstená Fedora z králičej srsti je prepracovaná do najmenšieho detailu, a to zásluhou novojičínskych klobúčnikov, ktorí každý kus za pomoci ohňa, vody i horúceho vzduchu vyrábajú celý ručne. A na záver ho ozdobia koženým remienkom a pridajú potný opasok, ktorý zdobí logo Vasek aj Tonaku. Nasaďte aj vy Fedoru Arte! Dostupná je v prevedení Black a Brown.

Aside background image

To najlepšie z českého remesla

Pri modeloch, ktoré oslňujú zdanlivou jednoduchosťou, je o to dôležitejšie kvalitné prepracovanie. A my sme radi, že sme pre novú kolekciu spojili sily práve s Tonakom. Firmou, kde rovnako ako vo Vaskách je najdôležitejšia poctivá ručná výroba a rokmi overené remeslo, ktorého tradícia v Tonaku siaha až do roku 1799. Ako sa toto spojenie premietlo do výsledku, to už sa pozrite sami – napríklad s celou sadou Vasky × Tonak.

.

Môj účet

Zabudli ste heslo?

Vytvoriť účet

Pohodlne sledujte vaše objednávky na jednom mieste a majte k nim ľahký prístup.

Už máte svoj účet? Prihlásiť sa