Prihlásenie / Registrovať
Obľúbené tenisky Vasky v šedej : Teny Grey teraz v predpredaji

Nadčasová Vanilla: Prečo dať prednosť béžovej?

Či už hľadáte pohodlný pár na každodenné nosenie, alebo elegantný kúsok pre špeciálne príležitosti, ako prvá voľba sa často ponúka čierna. Tá však nie je jedinou farbou, ktorá vyzerá skvele v kombinácii takmer s čímkoľvek. Vystúpte z davu v decentnej béžovej!

Šetrným krokom v Teny Vegan

O tom, aký odtieň rozšíri kolekciu tenisiek Teny Vegan, sme nechali rozhodnúť vás, našich zákazníkov. Víťaz hlasovania bol úplne jednoznačný – odtieň Vanilla vyhral na plnej čiare! A my vám samozrejme musíme dať za pravdu. Limitovaná edícia pristane dámam aj pánom, dopraje vám pohodlie pre dni v pohybe, hlavne je ale od špičky až po pätu 100% vegánska.

Do práce aj na svadbu v Misty

Pri hľadaní univerzálneho páru často ako prvá padne pod ruku čierna. Tá ale môže v mnohých prípadoch pôsobiť až príliš tvrdo a kontrastne. Pokiaľ chcete doplniť nežné šaty a neubrať im na pozornosti, béžové baleríny Misty Vanilla sú tou pravou voľbou. Na svadbu, rande aj pracovnú schôdzku.

Elegantné a pohodlné Lydie

Bestseller našej dámskej kolekcie, členkovej Lydie, vás podrží od jesene až do jari. Univerzálny pár vám dopraje pohodlie pri prechádzke do kaviarne aj na výlete na rozhľadňu, v prevedení Vanilla navyše v šedi mesta spoľahlivo zažiarite.

Derby sa vám prispôsobia

Nápadité, a pritom tak jednoduché! V poltopánkach Derby Vanilla prejdete rokom štýlovo a s eleganciou. Nezáleží na tom, či sa radšej obliekate do čiernej, decentných odtieňov alebo sa nebojíte žiarivých farieb – nadčasové poltopánky budú vyzerať skvele v každej kombinácii.

Dajte šancu béžovej a uvidíte, že sa váš nový pár stane jedným z najobľúbenejších v botníku! Nenechajte sa odradiť obavami z ušpinenia – pri správnej starostlivosti budú vaše topánky vyzerať skvele, nech už s nimi prežijete akékoľvek dobrodružstvá.

zdieľať

Ďalšie príbehy

Vkročte do jari vo Vaskách: 6 tipov na jarné topánky

Vkročte do jari vo Vaskách: 6 tipov na jarné topánky

Príroda sa prebudila zo zimného spánku. S tým prišiel aj čas na zmenu - rozlúčiť sa s teplou obuvou, nechať sa inšpirovať prírodou a rovnako ako ona privítať prichádzajúcu jar. Poďte sa pozrieť, ktoré Vasky vás budú sprevádzať pri jarných dobrodružstvách.

Od našich šičiek pre vás: Obujte nové Vasky baleríny!

Od našich šičiek pre vás: Obujte nové Vasky baleríny!

Výroba Vasek teraz žije jedným veľkým vypočutým želaním. Nielen mnohých zákazníčiek, ale aj našich milých šičiek. Tie si k univerzálnym Vaskám do mesta aj na výlety priali aj jedny špeciálne: Elegantný pár pre príležitosti, kedy je vzhľad dôležitejší ako nachodené kilometre. A tak prišli na svet baleríny Misty. Prvé rýdzo dámske Vasky. V 5 farbách, aby si každá vybrala tú svoju, a vo veľkostiach 35–42.

Ako zbaviť kožené topánky zápachu?

Ako zbaviť kožené topánky zápachu?

Predstava toho, že sa niekde budete musieť vyzuť, je pre vás rovnako nepríjemná ako zápach, ktorý sa hrnie z vašich topánok? Poďte sa s nami pozrieť, ako zatočiť s neľúbou vôňou obuvi a ako jej jednoducho predchádzať.

Vyskúšajte chôdzu „naboso“. Ako začať s barefootovou obuvou?

Vyskúšajte chôdzu „naboso“. Ako začať s barefootovou obuvou?

Hovorí sa, že kto sa raz začne obúvať do barefoot obuvi, už nechce inak. A niečo na tom bude. Špeciálna obuv s tenkou podrážkou a charakteristickým strihom, ktorý umožňuje voľný pohyb prstov, vám pomôže navrátiť prirodzený štýl chôdze aj zdravý postoj. Kým sa však vaše nohy, ktoré strávili celý život v bežnej obuvi, naučia zapájať tie správne svaly a využiť plný potenciál chodidla, je dobré im prechod na barefoot trochu uľahčiť.

Ľahký krok aj svedomie: Sú tu prvé vegan Vasky!

Ľahký krok aj svedomie: Sú tu prvé vegan Vasky!

Neraz sme od našich priaznivcov začuli, že by síce radi obuli svoje Vasky, ale k ich životnému štýlu a presvedčeniu skrátka pravá koža nesedí. A pretože sa každým svojim krokom snažíme posúvať dopredu, chvíľu sme sa s touto myšlienkou pohrávali, dlho skúmali a testovali, až sú konečne tu: úplne prvé 100% vegánske Vasky.

Ako sa starať o topánky v zime?

Ako sa starať o topánky v zime?

V zime dostávajú kožené topánky zabrať viac ako inokedy. Bez správnej starostlivosti môže topiaci sa sneh s posypovou soľou pekne zamávať so vzhľadom aj životnosťou topánok, dobrá správa ale je, že tomu môžete ľahko zabrániť!

Vasky prvýkrát prekročili hranice a je o tom počuť!

Vasky prvýkrát prekročili hranice a je o tom počuť!

Vo Vaskách objavili zákazníci cez 55 krajín. Pred časom firma ako taká prvý krát prekročila hranice a jej cesta nemohla viesť nikde inde než k najbližším susedom na Slovensko. Zlín a Partizánske sa spájajú ako v dobe, kedy u nás obuvníctvo rozkvitalo. Aj napriek tomu, že sú to iné miesta, smer Vasek zostáva rovnaký. Ručná výroba topánok, pri ktorých viete, kto a kde ich vyrobil.

Tipy na letné outfity a cestovanie od Pavlíny Louženskej

Tipy na letné outfity a cestovanie od Pavlíny Louženskej

Tipy na letné outfity, cestovanie a oveľa viac...

Môj účet

Zabudli ste heslo?

Vytvoriť účet

Pohodlne sledujte vaše objednávky na jednom mieste a majte k nim ľahký prístup.

Už máte svoj účet? Prihlásiť sa